Neděle, 4 prosince, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -zprávy

Chcete se cítit fit, přestože jste časově vytížení? Pomůže vám správný pohyb i péče, kterou vám doma poskytne vířivka

Možná také patříte k těm, kteří nemají příliš času nazbyt. Ať už jste vytížení pracovně, máte tři, čtyři malé děti, které vám nedají vydechnout, dokud nespí, opečováváte zahradu, do toho se staráte o domácnost… není divu, že hledáte možnosti, jak ulevit svému tělu od shonu a neustálých povinností. Přitom si můžete pomoct dostupně, a ani vás to nebude stát majlant.

Zahrada, která vám pomůže k relaxu

Nejen prací na zahradě, když jí není přespříliš, můžeme relaxovat. Což takhle koupit si vířivku, a večer, nebo brzy ráno, kdy už nebo ještě děti spí, si dopřát 20 minut příjemného relaxu. Pokud děti nemáte, můžete si dopřát wellness proceduru, kterou vám vířivka nafukovací zajistí, před odchodem do práce, nebo po návratu domů.

Umístit se dá vířivka jak na zahradu, tak na dvorek, ale i kdekoli jinde, kde je dost místa a podlaha pevná natolik, aby napuštěnou vířivku i s vámi, unesla.

Pokud chcete inspiraci, pak by se vám mohla líbit např. nafukovací vířivka Intex PureSpa Jet and Bubble Octagon pro čtyři osoby, která získala v roce 2021 ocenění Produkt roku Heuréky. Nyní je k dostání se slevou 34 % z původní ceny, takže ji koupíte jen za 28 890 Kč. A co umí? Nabízí kombinaci hydromasážních a vzduchových trysek, čímž vám zajistí komplexní wellness zážitek na nejvyšší úrovni. Vodní masáž má spíše hloubkový charakter, uvolňuje klouby a svaly, vzduchová masáž působí spíš povrchově na kožní receptory. Můžete si nastavit teplotu dle aktuální nálady, na většině území ČR oceníte integrovaný Hard Water Systém na elektronické změkčení vody, uvítáte i vestavěný solinátor. Instalace je snadná, vířivka je mobilní, nechybí filtrace, jednoduché ovládání, dálkové ovládání, pevná konstrukce…

Ale také zahrada, která vám pomůže ke kondici

Skvělou kondici si můžete zajistit jednoduše s pomocí trampolíny. Nemusíte chodit běhat mezi lidi, doma si v soukromí kdykoli zaskákejte. Spálíte mnoho kalorií, vyplaví se vám hormony štěstí čili endorfiny, budete se cítit po 20 minutách příjemně unaveně a spokojeně. Dbejte jen při výběru na certifikaci trampolíny, aby byla stabilní a bezpečná. Ochranná síť i krytí pružin je pro bezpečí vás i vašich dětí.

Vyberte si kvalitní vířivky i trampolíny za příjemné ceny v e-shopu Hawaj. Budete jistě spokojení.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články