Neděle, 4 prosince, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -zprávy

Novinka jménem Agni Manitite

Agni Manitite je nově objevený kámen nalezený na odlehlém ostrově v indonéském souostroví. Název pochází ze starobylého sanskrtského termínu „agni mani“, což znamená „perla božského ohně„. Agni Manitite je iniciační kámen. Když člověk pozve jeho energie, aby se spojily s jeho vlastními, může převážit misky vah a proměnit to, co je pouze možné, v něco skutečného, proměnit potenciál v projev. Když člověk usiluje o duchovní probuzení a transformaci sebe sama, může ho Agni Manitite posunout vpřed do vnitřních procesů, které je třeba uskutečnit.

Díky tomuto kameni se můžete zbavit následků nežádoucích zážitků. Pomáhá vám spojit se s vaší vnitřní silou při řešení rozhodnutí, které učiníte a působí na rovnováhu ženských a mužských vlastností našich povah a podněcuje přirozený řád růstu, vývoje a dokončení.

Nošení Agni Manititu působí blahodárně na posílení vašeho energetického pole. Díky němu můžete být přitahováni k těm, kteří mají v éterickém těle vyrovnané stejné vysílací frekvence. Dělají se z něj různé autorské šperky.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články