Pátek, 2 prosince, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -zprávy

Vánoce, Vánoce přicházejí

A s nimi stres, shon a šílení při shánění dárků a úklidu bytu. Máte to také tak? Začněte s přípravami včas, abyste vše nedoháněli na poslední chvíli.

Obzvláště maminky mají v těchto dnech napilno, kromě úklidu, pečení, zdobení bytu, shánění dárků je čeká také spousta povinností v práci, besídky ve školce a ve škole, vánoční večírek. Není divu, že propadají beznaději. Zkuste jim letos s přípravou na vánoční svátky trochu pomoci.

Vždyť třeba hračky si trošku větší děti dokáží roztřídit samy. To je před Vánocemi hodně důležité. Ježíšek totiž zcela jistě dětem donese spoustu nových hraček, a když trošku ulevíte dětskému pokojíčku před Štědrým dnem, bude na nové hračky místo.

Tatínek může s dětmi dojít koupit kapra a stromeček. I při pečení cukroví můžou děti pomoci s vykrajováním tvarů, navíc je to zabaví při nekonečném čekání na příchod Ježíška.

Maminky pak mohou uklidit a vyzdobit byt. Adventní věnec si můžete koupit a ušetřit tak čas, anebo si jej společně ozdobte sami. Pomocí tavné pistole, svíček a přírodnin vytvoříte jedinečný a originální věnec. Nezapomeňte na to, že letos začíná adventní čas opravdu brzy. První svíčka na adventním věnci by měla hořet již 27. listopadu!

Můžete si s dětmi postavit betlém. Víte, že dřevěné betlémy bývaly symbolem Vánoc mnohem dříve než do našich končin dorazila tradice vánočního stromečku?

Jelikož trendům interiérového designu stále vévodí hygge styl, stále móda diktuje přírodní materiály. Co takhle si štědrovečerní tabuli vyzdobit pomocí dřevěných bytových dekorací?

Dřevěný podnos se bude vyjímat pod doma upečeným cukrovím, dřevěná váza zase bude skvěle vypadat s větvičkami jehličnanů ozdobenými kolečky pomerančů a oříšky.

Velice módní jsou také dřevěné svícny na čajové svíčky. Již nyní si také připravte lodičky ze skořápek vlašských ořechů, ať můžete na Štědrý den „čarovat“ a kouknout se do budoucnosti. Pokud s dětmi provozujete tradice, jako je lití vosku, či olova, ujistěte se, že i na to jste připraveni, případně sadu na lití olova připište k vánočnímu seznamu. A nezapomeňte na prskavky!

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články