Pátek, 2 prosince, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -zprávy

Toužíte po wellnessu ve vlastní vířivce? Jacuzzi si jednoduše zamilujete

Jste unaveni po práci, bolí vás páteř či celé tělo, nebo jen tak potřebujete „vypnout“? V dnešní uspěchané době je důležitý pravidelný a kvalitní fyzický i psychický odpočinek. Příjemným způsobem je relax ve vířivé vaně či jinak jacuzzi. Jedná se vlastně o tisíce let známou léčbu vodou, tedy hydroterapii, která se s oblibou používá k regeneraci těla a duše. Současné moderní vířivky vám dopřou užívat si účinků vířivé koupele a celoročně můžete ve vlastním pohodlí domova prožívat jedinečné zážitky. Chce to jen jedno – umět si správně vybrat.

Vyberte si správnou vířivou vanu na míru

Nabídka vířivek na trhu je široká a každý prodejce tvrdí, že právě jeho vířivka je ta nejlepší. Jak se v tom tedy zorientovat? Zamyslete se nad tím, na co chcete vířivou vanu používat. A také jak často. Žádnému masážnímu systému totiž nesvědčí, je-li používán jednou za několik týdnů nebo měsíců. Podle způsobu použití pak zvolte systém nebo kombinaci systémů a doplňkovou výbavu. Informujte se, jaké konkrétní funkce daný systém nabízí a v jakém rozsahu lze regulovat.

Vířivky se liší nejen kapacitou, ale také vlastnostmi a doplňkovým příslušenstvím. Každá standardně vybavená vířivá vana musí obsahovat masážní trysky a ovládání. Nezapomeňte si vybrat takového výrobce vířivek, který klade vysoký důraz na kvalitu. „Důležitá je také kvalita vířivky, její servisovatelnost a zázemí výrobce i prodejce,“ uvádí Vladimír Winter, jednatel společnosti ALBIXON, která již více než 25 let vyrábí vířivé vany, bazény a provádí také jejich zastřešování. U nich naleznete komplexní řešení, kvalitní a profesionální servis pro váš dům, terasu a zahradu, pokud jde o vířivky, bazény a bazénové příslušenství. Všechny jejich vířivé vany se podrobují nejpřísnějším testům, jsou certifikovány a splňují nejnáročnější požadavky kvality.

Kvalitní hydromasáž ve dvou či s přáteli

Při výběru vířivé vany je důležité, aby poskytovala masáž celého těla, přesně vám na míru. V případě zdravotních potíží například sáhněte po vaně s alespoň jedním lehátkem, které zahrnuje komplexní masáž krční páteře, mezilopatkových a bederních obratlů a masáž nohou. Ostatní sedadla mohou poskytovat jednoduchou uvolňovací masáž. Při relaxační masáži zohledněte zejména to, jaké další doplňky vana má. Zda má trysky různého druhu od nejsilnějších až po nejjemnější, jestli má vana perličkovou masáž, vodopád, LED osvětlení, aromaterapii, případně obsahuje i další doplňky.

Ve vířivce se doporučuje voda teploty 36 – 37 °C, která bývá doplněna masáží těla a chodidel. Podporuje tak krevní oběh a tělo se dostává do stavu úplné relaxace. Stačí 15 minut intenzivní hydromasáže ve vířivce a obsah kyslíku ve vaší krvi se zvýší zhruba o deset procent. Navíc ve vířivce můžete strávit romantické chvíle s partnerem či partnerkou nebo ji můžete využít s přáteli k dokonalému relaxu.

Moderní vířivá vana ABIXON
Královský luxus podle vašich představ

Toužíte si užít řádný luxus ve vaně, ať vám i sousedé závidí? Luxusní vířivky obsahují například sady trysek, speciálně zaměřených na uvolňující masáž dolních končetin, včetně masáže chodidel. Osvětlení ve vířivce navozuje skutečný pocit odpočinku a relaxu. Díky výsuvné LCD obrazovce a DVD přehrávači můžete sledovat oblíbený film nebo záznam sportovního utkání. Nebo si můžete hudbu přehrát z BT či MP3 přehrávače, či využít i tzv. BT. blower funkci, která rozšíří koupel o miliony mikrobublinek, obohacených o aromatické asence. Tyto luxusní vymoženosti ještě více umocní požitek z vířivé koupele. Některé vany mají speciálně navržený prostor pro umístění lahví, a tak si můžete pohodu vychutnat se sklenicí oblíbeného nápoje v ruce. Chcete-li povýšit vaši koupel na královskou záležitost a držet si tělo i duši jako v bavlnce, nezapomeňte, že pobyt v horké vodě neslouží jen jako očistný proces. Koupel ve vířivé vaně je tím správným relaxem, který vás opět postaví na nohy!

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články